Ako môžem zaplatiť?

Na dobierku

Pri objednávkach do 70€ je možnosť platby na dobierku, čo znamená, že kupujúci platí za tovar priamo kuriérovi pri jeho odovzdaní. Táto služba je však spoplatnená sumou 5€. Kuriérovi sa dá platiť iba v hotovosti.

Prevodom prostredníctvom platobného systému GoPay

Platbu môžete uskutočniť prostredníctvom bankových tlačidiel. Po zvolení Vašej banky sa Vám zobrazí predvyplnený platobný príkaz, ktorý stačí potvrdiť. Týmto spôsobom môžete platiť v prípade, že máte účet vedený v jednej z týchto bánk: TatraBanka, Slovenská Sporiteľňa, VÚB banka, UnicreditBank, ČSOB alebo Poštová Banka. Táto forma platby je ZDARMA.

Platobnou kartou prostredníctvom platboného systém GoPay

Platbu môžete odoslať jednoduchým vyplnením údajov o Vašej karte: 16 miestne číslo karty, platnosť karty a CVV bezpečnostný kód na zadnej strane karty. Platiť môžete kartami MASTERCARD, MASTERCARD ELECTRONIC, VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO. Informácie ktoré nám poskytnete prostredníctvom objednávkového formulára, slúžia výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané. Táto forma platby je ZDARMA.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info